SopCastHD

Najnowocześniejsza Platforma Streamingowa

Najczęściej zadawane pytania

- Jakiego internetu potrzebuje aby oglądać normalnie transmisje? Łączę nie mniej niż 3Mb/s (pobieranie ok. 300kb/s) - Czy konieczne jest wysłanie maila z potwierdzeniem/screenem przelewu? Tak. - Zrobiłem przelew.. Ile mam czekać na premium? Wszystko zależy od tego jak szybko wyślesz maila z potwierdzeniem/screenem przelewu. Zwykle trzeba odczekać od 5 do 10 minut. Jeżeli po 10 minutach nie otrzymasz kodu, napisz do nas na maila [email protected] - "Error Loading Player" Co mam zrobić? Od niedawna w przeglądarce Chrome trzeba ręcznie uruchamiać Flash Playera na danych stronach internetowych. Aby to zrobić trzeba nacisnąć na "i" lub "niezabezpieczona" obok adresu strony. Kliknąć ustawienia witryny, tam trzeba odszukać Flash i go włączyć, a następnie odświeżyć stronę. - Czy da się oglądać na androidzie/ios? Tak. Da się. Przez przeglądarkę o nazwie Puffin - Czy da się opłacić premium przez PayPal? Tak. Da się. Trzeba w tym celu napisać Prywatną Wiadomość na maila. - Kiedy włączacie transmisje? Zwykle kilka minut przed rozpoczęciem danego wydarzenia. Najpóźniej w godzinie rozpoczęcia transmitowanego wydarzenia -Czy jeśli kupię kilka kodów, mogę wykorzystać je później? Tak.


Przed wykupieniem konta premium zalecamy sprawdzenie prędkości internetu, zaktualizowanie sterowników, przeglądarki i Flash Playera

JEŻELI MACIE PROBLEM Z KONTEM PREMIUM TO PISZCIE PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ NA MAILA! CZAT NIE JEST OD ZAŁATWIANIA TAKICH SPRAW. NIE PROŚCIE NA CZACIE O AKTYWACJĘ KONT!

Informacje o użytkowniku
Jesteś niezalogowany
Zapomniałem hasła
Czat