SopCastHD

Najnowocześniejsza Platforma Streamingowa

Najczęściej zadawane pytania

- Jakiego internetu potrzebuje aby oglądać normalnie transmisje? Łączę nie mniej niż 3Mb/s (pobieranie ok. 300kb/s) - Zrobiłem przelew.. Ile mam czekać na premium? Wszystko zależy od banku. Zwykle trzeba odczekać od 5 do 10 minut. Jeżeli po 10 minutach premium się nie uruchomi to prosimy o wysłanie screena przelewu, oraz login przez Wiadomość Prywatną na FanPage'a - "Error Loading Player" Co mam zrobić? Od niedawna w przeglądarce Chrome trzeba ręcznie uruchamiać Flash Playera na danych stronach internetowych. Aby to zrobić trzeba nacisnąć na "i" obok adresu strony. Rozwinie się pasek, tam trzeba odszukać Flash i go włączyć - Czy da się oglądać na androidzie? Tak. Da się. Przez przeglądarkę o nazwie Puffin - Czy da się opłacić premium przez PayPal? Tak. Da się. Trzeba w tym celu napisać Prywatną Wiadomość na FanPage. - Kiedy włączacie transmisje? Zwykle kilka minut przed rozpoczęciem danego wydarzenia. Najpóźniej w godzinie rozpoczęcia transmitowanego wydarzenia -Czy jeśli zapłacę za kod SMS, mogę wykorzystać go później? Tak.


Przed wykupieniem konta premium zalecamy sprawdzenie prędkości internetu, zaktualizowanie sterowników, przeglądarki i Flash Playera

JEŻELI MACIE PROBLEM Z KONTEM PREMIUM TO PISZCIE PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ NA FANPAGE! CZAT NIE JEST OD ZAŁATWIANIA TAKICH SPRAW. NIE PROŚCIE NA CZACIE O AKTYWACJĘ KONT!

Informacje o użytkowniku
Jesteś niezalogowany
Zapomniałem hasła
Czat